USD : 32.5164 EUR : 34.7944 GBP : 41.4221 KWD : 106.6296 RUB : 0.36746 QAR : 8.9677 AZN : 19.2343
ŞEHİT BAŞKOMİSER, KADİRLİ’DE TOPRAĞA VERİLDİ

ŞEHİT BAŞKOMİSER, KADİRLİ’DE TOPRAĞA VERİLDİ

Adıyaman’da bir polis memuru tarafından açılan ateş sonucu şehit olan Başkomiser Kamuran Üçgül, memleketi Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde toprağa verildi. 
Adıyaman kent merkezindeki Altınşehir Polis Merkezi Amirliği’nde bir polis memuru tarafından açılan ateş sonucu Asayiş Şube Müdürlüğü Ekipler Amiri Komiser Gökhan Özer ve Karakol Amiri Başkomiser Kamuran Üçgül şehit olmuştu. Karakol Amiri Başkomiser Kamuran Üçgül’ün cenazesi, Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde toprağa verildi. 
Şehidin cenazesi, babaevinde helallik alınmasının ardından ilçedeki Asri Mezarlığı’na getirildi. İkindi namazını müteakip İl Müftüsü Ali Çakmak’ın kıldırdığı cenaze namazının ardından şehit polis, mezarlık içindeki şehitlikte gözyaşları arasında toprağa verildi. Cenazede şehit polisin babası Mehmet Akif Üçgül, annesi Gülhan Üçgül, eşi Mutlu Üçgül ve çocukları İremsu ve Metehan Üçgül gözyaşlarına hakim olamadı. Şehidin kızı İremsu Üçgül, Türk bayrağına sarılarak ağladı. 
Cenaze törenine Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Çalışkan, Asayiş Daire Başkanı Tolga Yılmaz, Osmaniye Valisi Erdinç Yılmaz, Osmaniye Belediye Başkanı İbrahim Çenet, Aile ve Sosyal Hizmetler Eski Bakanı, AK Parti Osmaniye Milletvekili ve TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Başkanı Derya Yanık, CHP Osmaniye Milletvekili ve TBMM Divan Üyesi Asu Kaya ile çok vatandaşlar katıldı.
                       Haber : Kıymet Çeri Önal 

Yazar: süper admin

Görüntüleme: 185

Oluşturulma Tarihi: 30 Nisan 2024

Kategori: Yerel

Yorumlar

Yorum mevcut değil

Yorum Ekle