Kadirli ilçesinde 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Hazırlık Çalışmaları Hakkında Bilgilendirme ve Değerlendirme toplantısı yapıldı.
2023-2024 Eğitim Öğretim Yılında okulların eğitim öğretime hazır hale getirilmesi için yapılacak çalışmalar ile ilgili Şehit İsmail Akduman Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi toplantı salonunda bir araya gelindi.
ilçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız başkanlığında İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerinin de katılımıyla gerçekleşen ve çeşitli başlıklar altında yapılan toplantı yaklaşık 2 saat sürdü.
Haber : Sevinç Bal
![OKUL MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI](https://kadirlipostasi.com/storage/images/Sy7DZr7RImbxhAzv7iDEFFVXAaj3HZHtuj8qCtf9.jpg)
OKUL MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI
Yazar: süper admin
Görüntüleme: 202
Oluşturulma Tarihi: 05 Eylül 2023
Kategori: Yerel
Yorumlar
Yorum mevcut değil