USD : 32.2520 EUR : 34.9894 GBP : 40.8834 KWD : 105.5750 RUB : 0.35638 QAR : 8.8966 AZN : 19.0779
KADİRLİDE MHP YE BÜYÜK KATILIM

KADİRLİDE MHP YE BÜYÜK KATILIM

Kadirli’de MHP’ye toplu katılım
Kadirli de düzenlenen programla Milliyetçi Hareket Partisi’ne katılanlara rozetleri takıldı.
MHP İl Başkanı Yusuf Çomu, MHP İlçe Başkanı Alptekin Uçmak, Kadirli Ülkü Ocakları Başkanı Ahmet Alıcı ve MHP Kadirli KAÇEP Başkanı Berra Kocaman’ın katılımyla İlçe Başkanlığında düzenlenen törenle 250 kişiye parti rozeti takıldı. 
MHP Kadirli İlçe Başkanı Aptekin Uçmak, partisine katılanlara teşekkür ederek, “Hedefimiz gönüllere girmek, vatanını seven her insanımızı bir görmek, beraber görmek olsun. Yüce Allah birliğimizi, beraberliğimizi ve kardeşlik duygumuzu daim eylesin. Bugün aramıza katılan arkadaşlarımız sadece MHP’ye değil, dualı bir teşkilata, dualı bir davaya katılmıştır. Birliğimiz beraberliğimiz daim olsun inşallah.” diye konuştu.
MHP İl Başkanı Yusuf Çomu ise “MHP, bir siyasi partinin ötesinde Türk Milletinin varlığının yılmaz bekçisi, Türkiye Cumhuriyetinin yegane koruyucusu, vatanın bölünmez bütünlüğünü ve milletin birliğini ve beraberliğini kendine temel gaye edinmiş bir davanın müesseseleşmiş halidir. Yeni katılan üyelerimiz ile gücümüze güç katıyoruz. Hepimize hayırlı uğurlu olsun. Aramıza hoş geldiniz.” dedi.
Dua edilmesinin ardından MHP’ye katılanlara temsili rozet takılmasının ardından program sona erdi.

Yazar: süper admin

Görüntüleme: 367

Oluşturulma Tarihi: 21 Ocak 2023

Kategori: Yerel

Yorumlar

Yorum mevcut değil

Yorum Ekle