USD : 28.9035 EUR : 31.4080 GBP : 36.6914 KWD : 94.1191 RUB : 0.32071 QAR : 7.9727 AZN : 17.0972
KADİRLİ ANDIRIN GELİŞİM PLATFORMUNDAN MEHMET ŞAHİN'E ANLAMLI ZİYARET

KADİRLİ ANDIRIN GELİŞİM PLATFORMUNDAN MEHMET ŞAHİN'E ANLAMLI ZİYARET

Kadirli Andırın Gelişim Platformu Derneğinden. Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili adayı Prof.Dr.Mehmet Şahine Ziyaret gerceklestirildi.

"ŞAHİN SEVGİSİ ANDIRIN'I KASIP KAVURDU"

Aslen Andırınlı olan ve Kahramanmaraş Milletvekili adayı olduğu ilk günden itibaren Andırın başta olmak üzere il genelinde büyük bir rüzgarı arkasına alan Şahin farkını fazlasıyla hissettiriyor.Toplumun büyük bir kesiminde parti ayrımı gözetmeksizin Şahin'e büyük destek verildigi gözlerden kaçmazken,uzun zamandır Andırın'dan Milletvekili çıkmaması ve Şahin'in iktidar partisinden aday gösterilmesi seçim sonu bölgeye önemli hizmetlerin gelmesi anlamına geliyor.

Ulusal televizyon kanallarında tartışma programlarının duruşu,vizyonu ve yaptığı bir birinden değerli yorumlarıyla her kesimi ekranlara kilitleyen Şahin yapılan ziyaretle daha da moral buldu.

Derneğin kuruluşunda da etkin rol oynayarak abilik görevini yürüten Şahin,Platform üyeleriyle oldukça samimi,keyifli vakit geçirerek yorgunluk attı.

Kadirli Andırın Gelişim Platformu Derneği başkanı Mustafa Koluçolak,Şahin'e güvendiklerini ve Andırın için önemli hizmetlerin altına imza atacaklarına inandıklarını belirtti.

Oldukça samimi bir sohbet havasında geçen ziyaret bir birinden güzel temenni ve dileklerle son buldu.

Yapılan ziyarette Ak Parti Andırın ilçe başkanı Abdulkadir Kayran,Belediye başkanı Ahmet Doğan,Kadirli Eğitim Bir Sen ve Memur Sen temsilcisi Mustafa Demirci,Kadirli eski belediye başkanlarından Mustafa Türkmenoğlu,eski Milli Eğitim müdürlerinden Kasım Taşkın ve platform derneği üyeleri de hazır bulundu.

Yazar: süper admin

Görüntüleme: 262

Oluşturulma Tarihi: 26 Nisan 2023

Kategori: Yerel

Yorumlar

Yorum mevcut değil

Yorum Ekle