Server Gençliğin Türkiye genelinde ara tatilde koordine ettiği, İlçemizde Sevgi İnsan ve Çevre Derneği ile Kadirli İzcilik ve Spor Derneğinin organize ettiği 7/13 yaş arası çocukları namaza, camiye, cemaate alıştırmak, manevi değerleri sevdirmek için uygulanan etkinliğin ödül töreni ilçemiz Ciğdem Camiinde yapıldı. Sevgi İnsan ve Çevre Derneği ile Kadirli İzcilik ve Spor Derneği olarak uygulanan projeye ilçemizde 124 kayıt oldu. Velilerin onlıne puan takibini yaptığı namaz puanına göre barajı geçen 60 çocuğa özel oyun kutusu ve çeşitli ödüller verildi. Ayrıca camiye gelen tüm çocuklara ve velilerine çeşitli ikramlar verilerek güzel bir gün geçirmeleri sağlandı. Haber : Sevinç Bal
![“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI](https://kadirlipostasi.com/storage/images/gfTxFPZLrmz1hsLzMwv6EMaUSfdLh0m296f89izo.jpg)
“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE PROJESİ” ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI
Yazar: süper admin
Görüntüleme: 288
Oluşturulma Tarihi: 23 Şubat 2024
Kategori: Yerel
Yorumlar
Yorum mevcut değil