USD : 33.0637 EUR : 35.9898 GBP : 42.7988 KWD : 108.7286 RUB : 0.37814 QAR : 9.1177 AZN : 19.5580
GÜRLEK "MUHTARLARLA  HİZMET KONUSUNDA İSTİŞARELERDE BULUNDU”

GÜRLEK "MUHTARLARLA HİZMET KONUSUNDA İSTİŞARELERDE BULUNDU”

Yaptığı hizmetlerle göz kamaştıran ve her zaman olduğu gibi mesai mefhumu gözetmeksizin saha çalışmalarını devam ettiren Gürlek,haftasonu nu yine köylere ayırarak  muhtarlarla çeşitli istişarelerde bulundu.
Çiğdemli,Yukarıçiyanlı,Bekereci,Bahadırlı,Durmuşsofular,Sofular ve Kayasuyu köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla da sohbet edip görüş ve önerilerini dinledi. 
Gürlek, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın da tarif ettiği gibi, “Türkiye’nin yönetim sisteminin ve Demokrasinin adeta uç beyleri olan yönetim sisteminin çelik çekirdeği  Köy Muhtarlarımızı”  onların dertlerini, sıkıntılarını, beklentilerini yakından takip etmek amacıyla Muhtarlarımızı ziyaret ettik, köylerimizde yaşayan vatandaşlarımızın talep ve isteklerini yerinde dinledik ve inceledik,
Gece gündüz demeden köylerine, mahallelerine sahip çıktıkları, millete aşkla sevdayla hizmet ettikleri için muhtarlarımızla aramızda gönülden gönüle kurulu bir köprü var. Biz muhtarlarımızla gönül diliyle kalp diliyle konuşarak hizmet ediyor ve etmeye de devam edeceğiz, Misafirperverlikleri için Tüm köy Muhtarlarımıza teşekkür ediyorum, Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Bütün Muhtarlarımızla Tam Bir Dayanışma İçinde Çalışmalarımızı Sürdüreceğiz inşallah dedi.
        Haber : M. Şamil Kundakcı

Yazar: süper admin

Görüntüleme: 105

Oluşturulma Tarihi: 26 Aralık 2023

Kategori: Yerel

Yorumlar

Yorum mevcut değil

Yorum Ekle