Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, geçmişi gelecekle buluşturan varlıkların başında gelen tüm yaşlıların gününü kutladı.
1 Ekim Dünya Yaşlılar günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Başkan Tarhan, hayatını ailesi ve evlatları için harcayan yaşlılara her zaman sahip çıkılması gerektiğine değinerek, "Geçmişin günümüzle kucaklaşmasında en sağlam köprüler olduğu gibi yine o geçmişi gelecekle bütünleştiren varlıklarımız olan yaşlılarımızın 1 Ekim Yaşlılar Günü kutlu olsun dedi. Haber : Sevinç Bal
![BAŞKAN DR. ÖMER TARHAN “YAŞLILAR TOPRAĞI TUTAN ÇINAR GİBİDİR”](https://kadirlipostasi.com/storage/images/MLZEGnqKwisLvQSt3AyCYI1yXXWyoqniRdXqBU4u.jpg)
BAŞKAN DR. ÖMER TARHAN “YAŞLILAR TOPRAĞI TUTAN ÇINAR GİBİDİR”
Yazar: süper admin
Görüntüleme: 177
Oluşturulma Tarihi: 03 Ekim 2023
Kategori: Yerel
Yorumlar
Yorum mevcut değil