USD : 32.0636 EUR : 34.7215 GBP : 40.5553 KWD : 104.8441 RUB : 0.34837 QAR : 8.8398 AZN : 18.9665
AK PARTİ SUMBAS  BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI SERDAR ALASIRT, PROJELERİNİ AÇIKLADI

AK PARTİ SUMBAS BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYI SERDAR ALASIRT, PROJELERİNİ AÇIKLADI

AK Parti Sumbas  Belediye Başkan Aday Adayı Serdar Alasırt, 14 başlık altında hazırladığı  projeyi bir slaytla videoyla kamuoyu ile paylaştı. Alasırt’ın projeleri arasında altyapıdan üst yapıya; sosyal ve kültürel projelerden turizme kadar birçok kalemde proje bulunuyor.
AK Parti Sumbas  Belediye Başkan Aday Adayı Serdar Alasırt, “Birey ve toplumları olduğu gibi şehirlerinde geçmiş ve gelecekleri vardır. Büyük ve köklü geçmişi olan ilçemizin geleceğini hak ettiği gibi şekillendirmek görevimizdir. Biz yarına karşı da sorumlu olduğumuzu düşünüyoruz. Medeniyetimizden ilham alarak geleceğimizi şekillendirme gayesindeyiz. Zayıf ve güçlü yanlarını ortaya koyduğumuz anlayışla belediyemizi yönetileceğiz. 
Sumbas’ın her köşesine aynı duyarlılıkla dokunacağız. İstişare ve ortak akılla hareket edeceğiz. Birleştireceğiz, ayrıştırmayacağız. Hiçbir sorunu ertelemeyeceğiz Sorunların üzerine gidereceğiz, çözüm odaklı olacağız. İlçemize  14 ana başlıkta bir çok  proje hazırladık. Hazırladığımız bu projeler doğrultusunda şehrimize uygun gelişme modelleri gerçekleştireceğiz” şeklinde kamu oyuna açıkladı.
Haber : Kıymet Çeri Önal

Yazar: süper admin

Görüntüleme: 86

Oluşturulma Tarihi: 19 Aralık 2023

Kategori: Yerel

Yorumlar

Yorum mevcut değil

Yorum Ekle