USD : 27.2240 EUR : 28.9548 GBP : 33.3572 KWD : 88.5774 RUB : 0.28466 QAR : 7.5085 AZN : 16.1037
VALİ ERDİNÇ YILMAZ, ŞEHİDİMİZ  TANER TORUN’UN AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

VALİ ERDİNÇ YILMAZ, ŞEHİDİMİZ TANER TORUN’UN AİLESİNİ ZİYARET ETTİ

Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz, 26.08.2023 tarihinde Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde bölücü terör örgütü mensuplarınca yerleştirilen el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan İstihkâm Uzman Çavuş Taner Torun'un Ailesini, Kadirli İlçesi İlbistanlı Köyündeki evlerinde ziyaret etti. 
Ziyarette, Kadirli  Kaymakamı Vehbi Bakır ile Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun da yer aldı. Ziyaret sırasında şehit için Kur’an-ı Kerim okunarak, dua edildi.
Şehidin Ailesinin hatırlarını sorarak bir süre sohbet eden Vali Yılmaz, Şehidin Ailesine Kur'an-ı Kerim ve Türk Bayrağı takdim etti. 
Vali Dr. Erdinç Yılmaz, şehide Allah’tan rahmet dileyerek, “Aziz Şehitlerimize olan borcumuzu hiçbir zaman ödeyemeyiz. Şehitlerimizin hatıralarını yaşatmak, ailelerinin yanında olmak hepimizin boynunun borcudur. Kapımız, gönlümüz şehitlerimizin ailelerine her daim açıktır. Şehidimize, Allah gani gani rahmet eylesin, mekânı cennet olsun. Bu vesile ile Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabırlar diliyorum.”diye konuştu.
Şehidin Ailesi, ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade ederek, Vali Dr. Erdinç Yılmaz ve beraberindekilere ziyaretleri için teşekkür ettiler.              Haber : Sevinç Bal

Yazar: süper admin

Görüntüleme: 17

Oluşturulma Tarihi: 09 Eylül 2023

Kategori: Yerel

Yorumlar

Yorum mevcut değil

Yorum Ekle