USD : 33.0637 EUR : 35.9898 GBP : 42.7988 KWD : 108.7286 RUB : 0.37814 QAR : 9.1177 AZN : 19.5580
KADİRLİ TV DE KADİRLİ, DÜZİÇİ VE ANDIRIN’IN SORUNLARI MASAYA YATIRILD

KADİRLİ TV DE KADİRLİ, DÜZİÇİ VE ANDIRIN’IN SORUNLARI MASAYA YATIRILD

Geçtiğimiz yıllarda modern stüdyolarında yayın yapan ancak internet altyapısının yeterli olmayışı dolayısıyla yayınına ara veren Kadirli Tv sosyal medya üzerinden yeniden yayına başladı.
    İlk etapta Haftanın değişik günlerinde canlı yayınlarla konuklarını ağırlayacak olan Kadirli Tv Cumartesi günü yeni dönem ilk yayınında Düziçi Gündem Tv ekibini misafir etti.
    Düziçi Gündem Tv ve Kadirli Tv ortak yayınında Düziçi Gündem Tv den Onur Uludağ ve Abdurrahman Keleş Kadirli Sivil Toplumun önde gelen isimleri Kadir İslamoğlu ve İbrahim Ethem Kundakcı nın Kadirli, Düziçi ve Andırın’ilçesinin sorunlarını masaya yatırdığı canlı proğram izleyicilerden büyük ilgi gördü.
Kamera arkasında Kamil Şeker, Fahri Traş ve yunus Emre Kundakcı’nın olduğu Proğramda Düziçi Kadirli Kadirli Andırın ve Düziçi Andırın devlet yolunun bir an önce açılması gerektiği, bu yolun Bölgeye ekonomik, Turistik  ve kültürel katkısı, bölgenin tanıtımı açısından yapılması gerekenler konuları konuşuldu.
Kadirli Tv yönetim Kurulu adına açıklamada bulunan Hatice Kundakcı Kadirli Tv olarak canlı yayınların ilerleyen günlerde haftanın her günü yapılacağını, hatta istenmesi halinde ilçenin her yerinden canlı yayın yapılabileceğini bunun için gerekli ekipmanların olduğunu, Zinde Matbaacılık Yayıncılık olarak kadirli halkına hizmet etmekten gurur duyduklarını belirtti.
             Haber : Kıymet Çeri Önal

Yazar: süper admin

Görüntüleme: 227

Oluşturulma Tarihi: 19 Eylül 2023

Kategori: Yerel

Yorumlar

Yorum mevcut değil

Yorum Ekle