USD : 33.0637 EUR : 35.9898 GBP : 42.7988 KWD : 108.7286 RUB : 0.37814 QAR : 9.1177 AZN : 19.5580
DURMUŞOĞLU "GECE GÜNDÜZ DEMEDEN DEPREMZEDELERLE BERABER"

DURMUŞOĞLU "GECE GÜNDÜZ DEMEDEN DEPREMZEDELERLE BERABER"

Durmuşoğlu, Devlet olarak her zaman milletimizin yanında olmaya devam edeceğiz.
Ak Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Osmaniye ve tüm ilçelerini ziyaret ederek depremzedelerin yaralarının en kısa sürede sarılacağını söyledi.
Depremin olduğu ilk günden itibaren sahada olan ve yaşadığımız bugünleri hep birlikte geride bırakarak  milletimizle beraber yaralarımızı saracağız diyen Durmuşoğlu, Osmaniye il ve ilçelerindeki depremzedeleri ziyaret ederek onların yanlarında olduklarını belirtti.
Devletin tüm  imkan ve kabiliyetiyle seferber olduğunun altını çizen ve 7’den 70’e tüm teşkilatımızla şehrimize hizmet etmeye, yaralarımızı sarmaya devam ediyoruz diyen 
Durmuşoğlu, bu birlik ve beraberlik ruhu ile inşallah yaraların sarılması ve hayatın normal akışına dönmesi amacıyla bizlerde ilk günden itibaren sahada ve depremzede kardeşlerimizin yanlarındayız.
 Bugüne kadar yaşanan afetlerde nasıl ki kısa sürede yaralar sarılmış ise Allah'ın izniyle yine yaralar sarılacak ve  vatandaşlarımız güvenli yuvalarına kavuşacak.
Rabbim bir daha bu tür afet ve  felaketlerden Ülkemizi korusun.Tekrardan hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet yaralılarımıza da acil şifalar diliyorum dedi.            Haber : Sevinç Bal

Yazar: süper admin

Görüntüleme: 236

Oluşturulma Tarihi: 28 Şubat 2023

Kategori: Yerel

Yorumlar

Yorum mevcut değil

Yorum Ekle